Аутизм в Україні

coop
Куда обратиться
Благотворительные организации в Украине и других странах
donate
Для неравнодушных
Информация для тех, кто желает и может помочь
links
Полезные ссылки
Каталог интернет-сайтов по проблеме аутизма
Про нас
Про нас
Об этом сайте и о людях, которые его делают
trud

Міжрегіональний науково-практичний семінар “Науково-практичні, методичні засади соціально-педагогічної адаптації дітей з аутизмом в Україні”

E-mail Print PDF
There are no translations available.

22–23 жовтня 2010 p. у м. Рівне відбувся Міжрегіональний науково-практичний семінар “Науково-практичні, методичні засади соціально-педагогічної адаптації дітей з аутизмом в Україні”.

Захід ініціювала Голова Благодійного фонду взаємодопомоги та захисту дітей з аутизмом «Погляд» (м. Рівне) п. Олена Корсун, а підтримали Управління освіти Рівненського міськвиконкому та міська психолого-медико-педагогічна консультація.

На семінарі виступили: завідувач  міської ПМПК п. Лариса Яценюк, дитячий лікар-невролог, член ПМПК п. Володимир Горовий, медичний психолог РОКЛДЦ ім. В. Поліщука п. Ірина Грабовська, вчитель-логопед  НРЦ  «Особлива дитина»  п. Галина Косарєва.

Головна частина семінару була присвячена роботі Асоціації підтримки осіб з аутизмом “СОНЯЧНЕ КОЛО” (м.Київ) та Центру, який функціонує на її базі.

Голова Асоціації п. Тетяна Скрипник розкрила наукове і методичне підґрунтя системного психолого-педагогічного впливу на розвиток аутичних дітей, а керівник корекційного напряму п. Ганна Смоляр розповіла про літні та зимові табори, де розгортається інтенсивний психокорекційний процес як для аутичних дітей, так і для їхніх батьків. Розповідь супроводжували фото та відео матеріали.

Протягом двох днів учасники семінару мали змогу відвідувати майстер-класи для фахівців та батьків, обмінюватися досвідом, планувати подальші спільні заходи заради реальної допомоги аутичним дітям та їхнім родинам.

 
You are here: Home News Новости Міжрегіональний науково-практичний семінар “Науково-практичні, методичні засади соціально-педагогічної адаптації дітей з аутизмом в Україні”