Аутизм в Україні

coop
Куда обратиться
Благотворительные организации в Украине и других странах
donate
Для неравнодушных
Информация для тех, кто желает и может помочь
links
Полезные ссылки
Каталог интернет-сайтов по проблеме аутизма
Про нас
Про нас
Об этом сайте и о людях, которые его делают
trud

Львівський регіональний інклюзивний ресурсний центр: партнерство заради дитини

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Сьогодні в Україні активно поширюється модель інклюзивної освіти, тобто системи освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатись за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами, зокрема дитини з особливостями психофізичного розвитку, в умовах загальноосвітнього закладу.

В зв’язку з цим проект «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні» ставить собі за мету посилити громадянське суспільство, покращити політику, планування, координування й надання соціальних послуг в межах концепції інклюзивної освіти щодо дітей з неповносправністю (з особливостями психофізичного розвитку) та їхніх сімей.

В рамках проекту у містах Львів та Сімферополь почав працювати Інклюзивний ресурсний центр, що являє собою сукупність ресурсів, які можуть бути доступними для сімей, осіб, шкіл і фахівців, щоб пропагувати, поширювати та зробити доступною інклюзивну освіту. 29 вересня у м. Львові було підписано  Меморандум про співпрацю між партнерськими організаціями дотичними до включення дітей з особливими потребами до загальноосвітнього навчального середовища.

Запрошуємо до співпраці усі зацікавлені організації

 

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

098 221 32 26

 
You are here: Home News Новости Львівський регіональний інклюзивний ресурсний центр: партнерство заради дитини