Аутизм в Україні

coop
Куди звернутися
Благодійні організації в Україні та інших країнах світу
donate
Для небайдужих
Інформація для тих, хто хоче і може
допомогти
links
Корисні посилання
Каталог інтернет-сайтів з проблеми аутизму
Про нас
Про нас
Про цей сайт і людей, які його роблять

Терапия

Рання корекція психомоторики дітей з аутизмом

E-mail Друк PDF
РАННЯ КОРЕКЦІЯ ПСИХОМОТОРИКИ ДІТЕЙ З АУТИЗМОМ
Крет я.В., Байкіна н.М.
Запорізький національний університет, Запоріжжя, Україна
Детальніше...
 

Спільне малювання

E-mail Друк PDF
malunkomСпільне малювання – це особливий ігровий метод, у ході якого дорослий разом з дитиною малює різні предмети, ситуації з життя дитини і його родини, різноманітні сюжети зі світу людей і природи. Таке малювання обов'язково супроводжується емоційним коментарем.
Детальніше...
 

Психодрама

E-mail Друк PDF

psychodrama

Світ дитини з аутизмом наповнений різними страхами. Однак вони наділені специфічними особливостями, що відрізняють страхи дитини з аутизмом від страхів звичайних дітей:

 

Детальніше...
 

Музична терапія

E-mail Друк PDF
music-therУсі видані останнім часом роботи, присвячені аутизму, відзначають одну особливість, властиву усім дітям з аутизмом, а саме їхня сприйнятливість до музики.
Детальніше...
 

Ігрова терапія

E-mail Друк PDF

igrova-terПоведінка дитини з аутизмом розладжена, вона не вміє володіти своїми емоціями, у тому числі негативними. Це часто приносить труднощі батькам, що не можуть контролювати реакції дитини. Як наслідок, вони соромляться з'являтися з ними на вулиці й у громадських місцях, на прогулянці ж воліють усамітнитися в тихий куточок парку, а не грати в оточенні дітей на дитячому майданчику. Однак такий вибір шляху найменшого опору дозволить лише на час сховатися від проблеми; не вирішить її, а лише збільшить.

Детальніше...
 

Стереотипні та сенсорні ігри

E-mail Друк PDF

Стереотипні ігри

sensor-gamesВ дитини з аутизмом є улюблені ігри – одна або декілька. У таких іграх дитина може годинами маніпулювати предметами, роблячи дивні дії. Головні особливості таких стереотипних ігор наступні:

Детальніше...
 

Медикаментозне лікування

E-mail Друк PDF
medicamentМедикаментозна терапія

Медикаментозна терапія не є основним методом допомо­ги дітям з РСА, попри те, що часто декілька перших років ме­дикаментозне лікування є єдиною формою терапії, яку засто­совують батьки під керівництвом лікарів. При цьому переважно призначають медикаменти з ноотропних та нейро-метаболічних груп препаратів, які не мають жодних наукових доказів своєї ефективності для дітей з РСА і відповідно не входять до сучасних протоколів допомоги цим дітям.
 
You are here: Home Терапія
Здоровье каталог сайтов компаний и фирм Украины - бесплатный каталог фирм, предприятий и интернет ресурсов Украины.