Аутизм в Україні

coop
Куди звернутися
Благодійні організації в Україні та інших країнах світу
donate
Для небайдужих
Інформація для тих, хто хоче і може
допомогти
links
Корисні посилання
Каталог інтернет-сайтів з проблеми аутизму
Про нас
Про нас
Про цей сайт і людей, які його роблять
trud

У Львові відбудеться міжнародна конференція «Аутизм та громадянське суспільство»

E-mail Друк PDF
5-6 листопада у Львові, в приміщенні Малої сесійної зали Львівської обласної ради проходитиме Міжнародна конференція «Аутизм та громадянське суспільство», яка відбуватиметься в рамках спільного тристороннього українсько-польсько-німецького проекту «Аутизм: Окремо чи разом?», який здійснюється завдяки фінансовій підтримці Фонду Роберта Боша (Німеччина), Фундації Стефана Баторія (Польща) та за координації ПАУСІ (Україна), повідомили організатори. Організатором конференції та координатом проекту є Благодійний фонд взаємодопомоги та захисту дітей з аутизмом «КОНТАКТ» (Львів).
Співорганізаторами та партнерами конференції виступили Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Porozumienie “Autyzm-Polska”, Fundacja SYNAPSIS (Warszawa), Autismus Deutschland, Autismus Oberbayern (Muenchen), Український Католицький Університет, Львівський національний університет ім.І.Франка, Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького, Центр Міської Історії Центрально - Східної Європи, Товариство Лева та ряд інших інституцій і організацій.
Метою конференції є обмін досвідом щодо вирішення проблемних питань у сферах освіти, охорони здоров’я та соціальної опіки, пов’язаних із розладами спектру аутизму, на державному та суспільному рівнях. У конференції візьмуть участь партнери Фонду «КОНТАКТ» - Порозуміння АУТИЗМ-ПОЛЬЩА, АУТИЗМ-НІМЕЧЧИНА, фахівці з Фундації «СИНАПСИС» (Варшава) та «Аутизм-Обербайерн» (Мюнхен), а також спеціалісти в галузі психіатрії, педіатрії, психології, логопедії та спеціальної педагогіки з України, Польщі та Німеччини, громадські та політичні діячі. Свою участь у заході підтвердили, зокрема, Посол ad personam та повноважний представник віце-Міністра МЗС Польщі Анджей Брайтер; головний дитячий психіатр України Ігор Марценковський; вчений-психіатр і правозахисник Семен Глузман; д.мед.наук, професор, гол.лікар Клініки дитячої та юнацької психіатрії «Йозефінум» Мішель Нотердам (м.Аугсбург, Німеччина); віце-президент Фундації «СИНАПСИС» (Варшава, Польща), член адміністративного правління «АУТИЗМ-ЄВРОПА» Марія Вронішевська; речник осіб з аутизмом в Республіці Польща Марія Янковська; віце-президент «Аутизм-В.Баварія» доц.Крістіане Ногь, нагороджена медаллю «За заслуги перед ФРН» (Мюнхен, Німеччина) та ряд інших фахівців у сфері освіти, охорони здоров’я, соціальної опіки та правового захисту України, представники НУО із різних регіонів України (Рівне, Запоріжжя, Харків, Дніпропетровськ, Івано-Франківщина, Львівщина) які займаються аспектами проблеми аутизму.
У перший день конференції, під час першої перерви на каву, заплановано проведення прес-брифінгу, у якому візьмуть участь співорганізатори конференції та окремі доповідачі. Перед початком конференції о 10.00 відбудеться показ док. фільму «Невидимий громадянин Львова».
 
You are here: Home Публікації Новини У Львові відбудеться міжнародна конференція «Аутизм та громадянське суспільство»