Аутизм в Україні

coop
Куди звернутися
Благодійні організації в Україні та інших країнах світу
donate
Для небайдужих
Інформація для тих, хто хоче і може
допомогти
links
Корисні посилання
Каталог інтернет-сайтів з проблеми аутизму
Про нас
Про нас
Про цей сайт і людей, які його роблять
trud

Львівський регіональний інклюзивний ресурсний центр: партнерство заради дитини

E-mail Друк PDF

Сьогодні в Україні активно поширюється модель інклюзивної освіти, тобто системи освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатись за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами, зокрема дитини з особливостями психофізичного розвитку, в умовах загальноосвітнього закладу.

В зв’язку з цим проект «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні» ставить собі за мету посилити громадянське суспільство, покращити політику, планування, координування й надання соціальних послуг в межах концепції інклюзивної освіти щодо дітей з неповносправністю (з особливостями психофізичного розвитку) та їхніх сімей.

В рамках проекту у містах Львів та Сімферополь почав працювати Інклюзивний ресурсний центр, що являє собою сукупність ресурсів, які можуть бути доступними для сімей, осіб, шкіл і фахівців, щоб пропагувати, поширювати та зробити доступною інклюзивну освіту. 29 вересня у м. Львові було підписано  Меморандум про співпрацю між партнерськими організаціями дотичними до включення дітей з особливими потребами до загальноосвітнього навчального середовища.

Запрошуємо до співпраці усі зацікавлені організації

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

098 221 32 26

 
You are here: Home Публікації Новини Львівський регіональний інклюзивний ресурсний центр: партнерство заради дитини