Аутизм в Україні

coop
Куди звернутися
Благодійні організації в Україні та інших країнах світу
donate
Для небайдужих
Інформація для тих, хто хоче і може
допомогти
links
Корисні посилання
Каталог інтернет-сайтів з проблеми аутизму
Про нас
Про нас
Про цей сайт і людей, які його роблять
trud

Відкритий набір в шосту групу дистанційного курсу "Курс навчання методу АВА для работи з дітьми з аутизмом"

E-mail Друк PDF
На сьогоднішній день в Україні та Росії інформація про проблему аутизму стає все більш доступною, і все більше і більше сімей з дітьми з аутизмом відчувають потребу в залученні досвідчених і компетентних спеціалістів в області АВА, яких практично немає на данний момент в Україні та Росії. Не дивлячись на відносний «розвиток» АВА в Ізраїлі, навчені АВА терапевти являються тут дуже цінним ресурсом, а на території України та Росії їх катастрофічно не вистачає. Тема аутизму поступово розширюється і розкривається для загалу, і багато починають розуміти, що аутичні діти вимагають особливого підходу і специфічних методів навчання. З іншого боку, «використання» іноземних російськомовних спеціалістів являється доступним лише забезпеченим сім’ям  и основна маса дітей з аутизмом не отримує відповідної допомоги. Тому, Україна, як і Росія, а також інші країни СНД, повинні вирощувати і виховувати власних спеціалістів, знайомих з способом життя і ментальністю населення.

Дситанційний Курс « Базові принципи Прикладного Аналізу Поведінки (АВА)» перший із серії 4-х курсів, які  призначенні для підготовки терапевтів базового рівня. Данний курс включає в себе основні методики АВА для роботи та навчання дітей з аутизмом, історію розвитку данної методики і використання базових принципів прикладного аналізу поведінки для корекції поведінки, методів навчання , методів оцінки мотиваційних факторів, збір та реєстрацію данних, а також питання професійної етики. Більш детальні пояснення по розділам курсу можна переглянути ось тут  http://www.aba-kurs.com/

Для тих, хто вже використовує принципи АВА в кожноденній роботі, може відвідати новий безкоштовний ресурс, який містить допоміжні матеріали для навчання (картки PECS – на російській мові, посібники для вивчення послідовностей, категорій, ігор та іншого), а також посилання на поведінкові сайти та матеріали.

 

Для перегляду і скачування матеріалів натисніть на посилання  www.btt-courses.com – і зайдіть по гостьовому доступу.

Щиро надіюсь, що данні матеріали допоможуть у Вашій  нелегкій праці.

 

Yulia Ertz Naftuliev, MA, BCBA

Certified Behavior Analist and Supervisor

Affiliate Member of ABA International®

www.autism-aba.blogspot.com (russian)

www.btt-courses.com

 
You are here: Home Публікації Новини Відкритий набір в шосту групу дистанційного курсу "Курс навчання методу АВА для работи з дітьми з аутизмом"