Аутизм в Україні

coop
Куди звернутися
Благодійні організації в Україні та інших країнах світу
donate
Для небайдужих
Інформація для тих, хто хоче і може
допомогти
links
Корисні посилання
Каталог інтернет-сайтів з проблеми аутизму
Про нас
Про нас
Про цей сайт і людей, які його роблять
trud

Візит доктора В. Бассі в Україну

E-mail Друк PDF
bassi24 по 29 жовтня 2011 року за підтримки Міжнародної громадської організації «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім »Україну відвідає експерт зі світовим ім'ям в області клінічної психології та психофармакології, автор кількох методик і програм лікування дітей з особливостями розвитку, зокрема дітей з порушеннями аутистичного спектру, Доктор Вірджинія Бассі.
Фонд «Дитина з майбутнім» вже вдруге привозить Д-ра Бассі в Україну для підвищення кваліфікації фахівців, що працюють з дітьми з особливостями розвитку, для надання консультацій батькам, які зіткнулися з цими проблемами, а також для роботи з дітьми реабілітаційного саду-школи «Дитина з майбутнім ».
Др. Бассі - професор Університету з Сан-Франциско, випускник Каліфорнійської школи професійної психології. Має докторський ступінь у галузі клінічної психологи і ступінь магістра клінічної психофармакології. Викладає в Argosy University, Сан-Франциско, а також займається приватною практикою.
Др. Бассі розробила і продовжує впроваджувати кілька програм лікування дітей з емоційними, соціальними та поведінковими порушеннями, а також підлітків. Програми включають в себе літні табори та літні програми для дітей з особливими потребами.
Області експертизи Д-ра Бассі включають клінічне обстеження і діагностику, проблеми батьків, шкільні втручання, групова терапія, психофармакології. Вона проводить регулярні консультації і працює з освітніми установами з питань управління важкими дітьми.
Доктор Бассі буде рада спілкуванню з українськими ЗМІ, щоб спільними зусиллями допомогти особливим дітям та їх батькам, а також поділитися досвідом, як ті ж проблеми вирішуються в Сполучених Штатах Америки. Сподіваємося також, що цей візит допоможе привернути увагу громадськості і влади до проблеми аутизму та повної відсутності інфраструктури для нормальної соціальної адаптації та життя особливих дітей в Україні.

 
You are here: Home Публікації Новини Візит доктора В. Бассі в Україну