Аутизм в Україні

coop
Куди звернутися
Благодійні організації в Україні та інших країнах світу
donate
Для небайдужих
Інформація для тих, хто хоче і може
допомогти
links
Корисні посилання
Каталог інтернет-сайтів з проблеми аутизму
Про нас
Про нас
Про цей сайт і людей, які його роблять
trud

Семінар-презентація «Принципи та методи корекційної роботи з дітьми аутичного спектру розвитку на базі БО« Школа-Сходинки »для дітей з аутичным типом розвитку.

E-mail Друк PDF
Семінар приурочений до 10-річчя створення організації і є презентацією мультидисциплінарної команди фахівців, що працюють в школі.
День відкритих дверей та семінар БО «Школа-Сходинки» для батьків і зацікавлених осіб відбудеться -
25 лютого в суботу о 12-00 за адресою ул.Заболотного.146
Семінар для фахівців буде проведено 29 лютого в 12-00.
Ми розповімо про те, для дітей з якими особливостями розвитку ми були створені. Детально зупинимося на принципах побудови нашої роботи, структуру освітнього процесу.
Фахівці школи презентують свої напрямки роботи, опишуть цілі і завдання, які намагаються вирішити. Розкажуть, які методи т форми роботи використовують для досягнення цих цілей.
Батьківський актив школи поділиться своїм досвідом подолання аутизму у дітей старшого віку.
В ході семінару будуть уточнені теми для цікавлять вас навчальних батьківських семінарів і майстер-класів для фахівців.
Телефон для запису і для довідок 332-96-16, 067-466-04-37.
З повагою Наталія Андрєєва (глава правління БО «Школа-Сходинки» для дітей з аутизмом)
День відкритих дверей та семінар БО «Школа-Сходинки» для батьків і зацікавлених осіб відбудеться  25 лютого в суботу о 12-00 за адресою ул.Заболотного,146. Семінар для фахівців буде проведено 29 лютого в 12-00. Ми розповімо про те, для дітей з якими особливостями розвитку ми були створені. Детально зупинимося на принципах побудови нашої роботи, структуру освітнього процесу. Фахівці школи презентують свої напрямки роботи, опишуть цілі і завдання, які намагаються вирішити. Розкажуть, які методи та форми роботи використовують для досягнення цих цілей. Батьківський актив школи поділиться своїм досвідом подолання аутизму у дітей старшого віку. В ході семінару будуть уточнені теми  навчальних батьківських семінарів і майстер-класів для фахівців.Телефон для запису і для довідок 332-96-16, 067-466-04-37.
З повагою Наталія Андрєєва (глава правління БО «Школа-Сходинки» для дітей з аутизмом)
 
You are here: Home Публікації Новини Семінар-презентація «Принципи та методи корекційної роботи з дітьми аутичного спектру розвитку на базі БО« Школа-Сходинки »для дітей з аутичным типом розвитку.